JANA KOUDELKOVÁ | Deadpool
web designer and front-end developer
jana koudelková, grafika, front-end, frontend, front-end developer, frontend developer, kodování stránek, logo, css, html 5, vuejs, angular, firebase
18950
post-template-default,single,single-post,postid-18950,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_push_text_right,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-18.0.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Deadpool

Je to takový romantický drobet přisprostlý film s hlavním hrdinou v červených elasťákách, co si povídá s divákem a různě glosuje danou situaci. Myslím, že je to podle nějakýho komixovýho hrdiny …. možná Deadpool. A možná je ten chlápek nesmrtelnej nebo nezranitelnej, no to je v podstatě jedno, protože polovina postav tam má nějakou zvláštní schopnost. Hlavní hrdina je taková zoubková víla. Vyráží zuby a bere za to prachy. Schází se s podobnýma vílama v baru, kde se sází na to, kdo z nich dřív umře. A jak už to tak u romantických filmů bývá, hlavní hrdina (říkejme mu třeba Wade) se zamiluje. No a když už to vypadá, že se vezmou a budou spolu žít až do smrti … tak se ukáže, že ta smrt je za rohem. Wade má rakovinu.

Jednou ho v jeho zoubkovém baru navštíví kouzelný ped….skřítek a nabídne mu pomoc. Něco ve smyslu napumpujeme do tebe hromadu sraček a budeme doufat, že dostaneš nějaký bezva schopnosti. A abychom ty schopnosti vyvolali budeme tě mučit. No neberte to. Wade to vezme a najde si nové kamarády.  Jeho nejlepší kamarád se jmenuje Francis a je to právě on, kdo z našeho hlavního hrdiny udělá hlavního superhrdinu. Ale nechá se trochu unést. Wade se sice stane nesmrtelným, ale taky takovým ošklivým káčátkem. No a to ho trochu nasere a už s Francisem nechce kamarádit. Rozhodne se ho zabít, ale nejdřív ho bude muset najít. Asi tušíte, že při hledání vyrazí pár zubů.

Jako v každém superhrdinském, romatickém filmu padouch unese holku superhrdiny. Ten ji jde zachránit.  Ona na něj byla předtím trochu naštvaná, protože se s ní přestal bavit a tak vůbec jí zapoměl říct, že běhá po ulicích v červených elasťákách. Jediné co je na tomhle filmu jiné a do jisté míry i originální jsou ony Deadpoolovi hlášky a celkové komediálně-sprosté zpracování. Happyend je taková kráska a zvíře.


Hodnocení
5 víl z 5

Tags: